למידע נוסף והצעות חמות באיזור המגורים שלך
התקשרו בכל עת 072-328-1390

איך תמצא עבודה בחול שמתאימה לך?


על מנת למצוא עבודה בחול שתתאים לך יש לשאול שתי שאלות מקדימות. הראשונה היא באיזה מדינה אתה רוצה לעבוד? והשנייה היא איזה סוג עבודה מעניינת אותך?

באיזו מדינה לעבוד?

ראשית כדאי לנסות להתכוונן על מדינה שהיית רוצה לעבוד בה . מגוון האפשרויות הוא נרחב. עבודה בארצות הברית, באוסטרליה, ביפן , באירופה - צריך לחשוב מה מתאים ולהיכן רוצים לנסוע. מחסום שפה למשל אינו שיקול שאמור להפריע. ניתן להשתלב בעבודות ביפן גם אם לא יודעים יפנית. כמו כן, חשוב שיהיה ידע בסיסי באנגלית אם נוסעים למדינות שזו השפה השלטת בהן.

סוגי עבודה

קיימות עבודות שניתן לעשותן בכל מדינה כמו למשל עבודה במכירות בעגלות הממוקמות בקניונים וכדומה. מרכיב העבודה במדינות השונות זהה. עובדים כששה ימים בשבוע במשמרות שנעות בין 8-12 שעות ליום ומרוויחים אחוזים מעמלות המכירה.  האפשרות של השתלבות בעבודות בטחון בחברות ישראליות, גם קיימת. עבודות ייחודיות יותר תהיינה לפי המדינה - למשל ביפן - עבודה כגיישה (מארחת). עבודות נוספות שיכולות להיות הן שליחויות בחול , אופר למשפחות החיות בחול וכדומה. חשוב לבחון לעומק את מהות העבודה והאם העבודה מתאימה מבחינת אורך השהות והשכר הממוצע, במיוחד כאשר באים לעבוד לתקופה קצרה להרוויח כסף ואז להמשיך לטייל.

מציאת עבודה בחול

לאחר שהשקעת חשיבה מוקדמת היכן אתה רוצה לנסוע לעבוד ובמה אתה מתכנן לעסוק אזי הדרך עבור מציאת עבודה בחול הינה פשוטה.
הפשוט ביותר הוא אם יש לך חברים או משפחה שכבר גרים או עובדים בחול. אתה יכול לנסוע אליהם והם יעזרו לך בחיפושים הראשונים של עבודה (יתכן שידאגו לך אפילו לפני) ויסייעו לך במציאת מגורים. היתרון הנוסף הינו שאתה מגיע ומכיר אנשים שיכולים לעזור .

האפשרות השנייה היא העזרות בחברות השמה עבור עבודות בחול . קיימים מגוון חברות השמה לעבודות בחול אשר מציעות עבודות בחול על פי המאפיינים שצוינו בתחילת המאמר, כלומר לפי מדינות ולפי סוג העבודה. דרכי יצירת הקשר פשוטות ביותר ובאופן מידי תוכלו לשוחח עם נציג שירות אשר יסייע לך למצוא עבודה המתאימה לך.
 

מאמרים נוספים:
חיפוש עבודה בחול
סוגי עבודה בחול
עבודה חוקית בארהב


הובלות רחובות